حساب کاربری

یا

امروز 1402/03/17 :
امروز 1402/03/17 :
0
No products in the cart.
کارخانه تولید نبشی - فولاد فرتاک سورین

کارخانه‌های تولید نبشی در ایران

نبشی یکی از مهم‌ترین مصالح در ساخت سازه‌های مختلف است و وجود آن در عملیات‌های ساختمانی ضروری می‌باشد. دنیای مقاطع فولادی آنقدر گسترده است که گاهی برای خرید آن‌ها دچار سردرگمی می‌شوید. شناخت کارخانه‌ تولید نبشی (Angle bar production factory) در ایران این سردرگمی را از شما دور می‌کند و کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. کارخانه‌های زیادی در ایران برای تولید مصالح فولادی وجود دارند اما اینکه کدام یک، بهترین محصول را با قیمت مناسب ارائه می‌دهند مهم است. اگر به دنبال یک نبشی خوب هستید، بهتر است ابتدا کارخانه مناسب تولید آن را پیدا کنید. این کارخانه‌ها تعداد زیادی دارند اما کیفیت و قیمت محصولات آن‌ها از جمله قیمت نبشی با یکدیگر متفاوت است. طبیعتا کیفیت نبشی روی کیفیت کل سازه تاثیرگذار خواهد بود. نبشی‌ها را از نظر نحوه تولید به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم می‌کنند. و قبل از خرید شما باید بدانید که کدام نوع از نبشی را انتخاب کردید. در ادامه قصد داریم چند مورد کارخانه تولید نبشی در ایران را نام ببریم.

تولید کنندگان مهم نبشی در ایران

همان‌طور که گفتیم روش تولید نبشی، قیمت و کیفیت آن در هر کارخانه متفاوت است. از آنجایی که هر کارخانه و برند با توجه به معیارها و توانایی خود نبشی را تولید می‌کند، حتما باید با کارخانه‌های مختلف آشنا شوید و با توجه به توضیحات، نبشی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی کارخانه‌های نبشی می‌پردازیم

• نبشی فولاد ناب تبریز

• ذوب آهن اصفهان

• شکفته مشهد

• ظهوریان مشهد

• نورد آریان فولاد

• نبشی فولاد کوهپایه

• صبا فولاد منظومه

حالا که با نام این تولید کنندگان آشنا شدید، بد نیست تا توضیحی هم درباره آ‌ن‌ها داشته باشیم.

کارخانه تولید نبشی - فولاد فرتاک سورین

۱- کارخانه ناب تبریز

نبشی‌های تبریز، شهرت زیادی دارند و اگر بخواهیم بهترین‌ها در تولید نبشی در ایران نام ببریم، بدون شک کارخانه ناب تبریز یکی از آن‌ها خواهد بود. نام این کارخانه در بازار، اعتبار زیادی دارد. نبشی‌های تولید شده در این کارخانه، مطابق استانداردهای روسیه و کشورهای اروپایی عمل می‌کند. بال محصولات ناب تبریز معمولا مساوی است و به طور کلی از بال‌های سبک استفاده می‌کنند. بعضی از نبشی‌های تبریز با اینکه ظرافت زیادی دارند، ضخامت آن‌ها از ۳ میلیمتر بیشتر می‌باشد.

2- کارخانه شکفته مشهد

در بین کارخانه های تولید نبشی در ایران، کارخانه شکفته مشهد یکی از معتبرترین‌ها است. این کارخانه مهارت بسیاری در تولید نبشی دارد و نبشی‌های آن معمولا دارای طولی به اندازه 6 متر هستند که به صورت فابریک تولید می‌شوند. از مزایای نبشی‌های تولیدی در کارخانه شکفته مشهد، می‌توان به استاندارد آن‌ها اشاره کرد که بر اساس استانداردهای آلمان است و کیفیت آن را بالا برده. قیمت این نبشی‌ها با توجه به قیمت شمش‌ها تولید می‌شود. نبشی‌های شکفته در صنایع مختلفی مثل اتوموبیل‌سازی، ماشین‌های کشاورزی، قطعات ریلی و قطعات فورج کاربرد دارد. جالب است بدانید این کارخانه تولید نبشی، در ابتدا کار خود را با تولید لوازم ریخته‌گری و قطعات فولادی ساده آغاز کرد.

ذوب آهن اصفهان کارخانه تولید نبشی - فولاد فرتاک سورین

3- کارخانه ذوب آهن اصفهان

می‌توان گفت در بین همه کارخانه‌ های تولید نبشی، ذوب آهن اصفهان از همه معروف‌تر است. این کارخانه قبل از انقلاب فعالیت خود را شروع کرد و یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های تولید مصالح فولادی است که نبشی را نیز تولید می‌کند. جالب است بدانید این کارخانه لقب مادر صنعت فولاد را به خود اختصاص داده است چراکه از آن به عنوان اولین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید فولاد ساختمانی یاد می‌کنند. این کارخانه در هر سال حدود ۳ میلیون و ۶٠٠ هزار تن فولاد تولید کرده و آن‌ها را در بازار عرضه می‌کند. از محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان می‌توان به نبشی، تیرآهن‌های بال‌پهن، میلگرد، ناودانی، شمش‌های ساختمانی و تیراهن‌های بال باریک اشاره کرد.

نبشی کشی ساختمان - فولاد فرتاک سورینحتما بخوانید: 10 نکته طلایی که در نبشی کشی ساختمان باید بدانید

4- کارخانه ظهوریان مشهد

اگر بخواهیم یکی دیگر از کارخانه های تولید نبشی در مشهد را نام ببریم، باید به کارخانه ظهوریان اشاره کرد. این کارخانه در توس و در نزدیکی شهر مشهد واقع شده است، شاید شهرت آن به اندازه کارخانه شکفته نباشد، اما نمی‌توان کیفیت بالای قطعات تولید شده در آن را نادیده گرفت. نبشی‌های تولید شده در این کارخانه دارای بال‌های مساوی هستند و طول آن‌ها 6 متر می‌باشد.

https://fooladfartak.com/

5- کارخانه آریان فولاد

اگر به دنبال بزرگ‌ترین کارخانه تولید محصولات فولادی در ایران هستید، باید گفت که کارخانه آریان فولاد علاوه بر بزرگ‌ترین کارخانه در ایران، بزرگ‌ترین کارخانه تولید مقاطع فولادی در خاورمیانه نیز هست. با اینکه زمان زیادی از تاسیس این کارخانه نمی‌گذرد اما توانسته شهرت و اعتبار زیادی را کسب کند. کارخانه آریان فولاد در سال 1385 در شهر قزوین تاسیس شد و دارای دو خط تولید نبشی است که یکی به نبشی‌های سبک اختصاص دارد و دیگری به نبشی‌های سنگین. ضخامت نبشی‌های در این کارخانه تولید نبشی معمولا بین 5/2 تا 16 میلی‌متر است. اگر در خرید نبشی، قیمت آن از هرچیز دیگری برایتان مهم‌تر است، بهتر است بدانید که محصولات آریان فولاد به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند، معمولا قیمت آن‌ها نیز کمی از محصولات سایر کارخانه‌ها بیشتر است.

6- کارخانه کوهپایه

کارخانه کوهپایه از تولیدکنندگان بزرگ نبشی در استان اصفهان است. این کارخانه به تولید نبشی اسپیرال شهرت دارد. بال‌های این نبشی باهم مساوی بوده و وزن آن سبک می‌باشد. این محصول دارای انعطاف زیادی است به همین دلیل مقاومت بالایی نیز دارد و در ماشین‌های صنعتی از آن استفاده می‌کنند. تولیدات کارخانه کوهپایه، تنها به نبشی ختم نمی‌شود و محصولات دیگری مثل ناودانی، سپری، چهارگوش و ریل جرثقیل را نیز شامل می‌شود. همه محصولات کارخانه کوهپایه یک ویژگی مشترک دارند و آن هم تطبیق ساختار آن‌ها با آخرین استاندارد جهانی است که در نتیجه، کیفیت بسیار بالای آن‌ها را به همراه دارد.

کارخانه تولید نبشی - فولاد فرتاک سورین

7- کارخانه صبا فولاد منظومه

اصفهان جزو شهرهایی است که در زمینه تولید مصالح فولادی تجربه زیادی دارد. کارخانه صبا فولاد منظومه، یک کارخانه تولید نبشی در استان اصفهان است. که در شهر مبارکه قرار دارد. این کارخانه علاوه بر تولید نبشی به تولید ناودانی و دیگر مقاطع فولادی نیز می‌پردازد اما همه نبشی‌های آن به روش فابریک تولید می‌شوند. محصولاتی که در این کارخانه تولید نبشی ساخته می‌شوند برای ساخت درب و پنجره، پل‌سازی، ستون‌بندی و اتصالات فولادی کاربرد زیادی دارند. این محصولات دارای کیفیت مناسب و قیمت معقولی هستند اما شهرت آن‌ها به کارخانه ذوب آهن اصفهان نمی‌رسد. بهتر است محصولات فولادی مورد نیاز خود را از کارخانه شهری بخرید که پروژه در آنجا ساخته می‌شود. چراکه محصولات فولادی با توجه به شرایط همان شهر ساخته می‌شوند.

لیست قیمت روز و خرید انواع نبشی

نتیجه‌گیری

باخواندن این مطلب فهمیدیم که نبشی‌ها یکی از مهم‌ترین محصولات در ساخت و ساز به شمار می‌آیند و انتخاب درست کارخانه تولید نبشی (Angle bar production factory) می‌تواند به ارتقا پروژه و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند. به همین دلیل سعی کردیم تا در این مطلب اکثر کارخانه‌های تولید نبشی در ایران را معرفی کنیم و به بررسی ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.بهتر است قبل از خرید کیفیت و استاندارد محصولات هر کارخانه بررسی شود تا در نهایت نتیجه مطلوبی داشته باشیم. کارخانه شکفته، ذوب آهن اصفهان، ناب تبریز، صبا فولاد منظومه و دیگر کارخانه‌هایی که در این مطلب به معرفی آن‌ها پرداختیم، همه محصولاتشان را با کیفیت بالا تولید می‌کنند اما طبیعتا بین محصولات هر کارخانه، تفاوت‌هایی از نظر قیمت و کیفیت وجود دارد. اگر به دنبال بهترین آهن‌آلات هستید از فولاد فرتاک سورین غافل نشوید. شرکت فولاد فرتاک، بهترین آهن‌آلات را از برترین تولیدکنندگان انواع محصولات فولادی به شما ارائه می‌ده. شما می‌توانید در صورت تمایل به سایت فولاد فرتاک مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین و یا تماس با شماره 05137662929 ثبت سفارش کنید هرچند که فروش حضوری نیز امکان‌پذیر است.

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
 • رحمت 5 مرداد 1401 / 1:35 ب.ظ

  آهن آلات اصفهان همیشه جزو بهترین ها بوده و کیفیت خوبی داشته

  • تولید محتوا سپنتام 5 مرداد 1401 / 1:37 ب.ظ

   ممنون از اشتراک گذاری نظرتون. دقیقن همینطور که شما گفتید آهن الات اصفهان همیشه مورد توجه سازندگان معتبر بوده که به خاطر گیفیت بالای این محصولات است

 • پدرام رستکار 4 آبان 1401 / 11:25 ب.ظ

  شرکت فولاد یکی از بهترین شرکت های ایران و خاورمیانه است که در بورس هم به عنوان یکی از شرکت های سود ده و پر بازده به شمار میاد. این شرکت در بورس هم نام خود شرکت است و فولاد نام داره. شرکت هوایی که محصولات خوب و با کیفیت تولید میکنن همیشه بازده خوبی هم در بازارهای مالی دارن

  • تولید محتوا سپنتام 7 آبان 1401 / 10:44 ق.ظ

   سلام و درود به شما دوست عزیز. ممنون که نظر خودتون با ما به اشتراک گذاشتید. نظرتون کاملا درستخ شرکت های بزرگ و سوده کشور همیشه در بورس حظور پررنگ و فعالی دارند و مردم هم معمولا با توجه به سوده بودن این شرکت ها اقدام به خرید سهام و سرمایه گذاری در آن می کنند. شرکت های فولادی بزرگ ایران از جمله فولاد هم از دیرباز مورد توجه همه سهام داران بوده و به عنوان یک شرکت کم ریسک برای سرمایه گذاری شناخته می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول