حساب کاربری

یا

امروز 1402/03/17 :
امروز 1402/03/17 :
0
No products in the cart.

راهنمای خرید آهن‌

فولاد فرتاک سورین، آهن آلات مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت بازار تأمین می‌کند. قیمت روز میلگرد و آهن، به صورت لحظه‌ای و آنلاین در وب‌سایت بروزرسانی می‌شود. همچنین با عضویت در شبکه‌های اجتماعی فولاد فرتاک سورین می‌توانید از اخبار لحظه‌ای بازار آهن و تحلیل و پیش بینی بازار آهن مطلع شوید. علاوه بر آن می‌توانید از مشاوره تیم مجرب فروش ما، جهت تصمیم‌گیری بهتر در خرید خود بهره‌مند شوید.

روش خرید آهن آلات

جهت خرید آهن آلات، می‌توانید روزانه به جداول قیمت میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، ورق آهن، لوله، قوطی و پروفیل مراجعه کرده و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا می‌توانید با دفتر فولاد فرتاک سورین تماس گرفته و پروسه‌ی خرید را به کارشناسان فروش ما بسپارید.

خرید اینترنتی آهن آلات

در صورت تمایل به خرید اینترنتی آهن آلات، با مراجعه به لیست قیمت‌های روزانه موجود در وب سایت، فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و پس از پرداخت 3 درصد مبلغ کل فاکتور، منتظر هماهنگی واحد فروش برای تحویل بار در آدرس اعلام شده باشید.

خرید تلفنی آهن آلات

در صورت تمایل به خرید تلفنی آهن و میلگرد؛ و استفاده از مشاوره رایگان با شماره دفتر فروش فولاد فرتاک سورین تماس بگیرید و پروسه خرید را به کارشناسان ما بسپارید.

خرید حضوری آهن آلات

در صورت تمایل به خرید حضوری میلگرد و آهن، به دفتر فولاد فرتاک سورین واقع در مشهد، بلوار توس، بین توس ۱۱ و ۱۳، جنب بانک سپه مراجعه کرده و جهت تأمین آهن آلات پروژه‌های خود از خدمات ما بهره بگیرید.

آموزش تصویری نحوه ثبت سفارش

پخش ویدئو

آموزش تصویری نحوه ثبت سفارش در موبایل

پخش ویدئو
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول